CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

warning
İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri
İNTERNET ŞUBESİ CEPTETEB’Lİ OL

TEB YATIRIM PRIME indir, BİST Karma Paketi Kazan!

CEPTETEB’liysen TEB YATIRIM PRIME mobil uygulaması ile Borsa İstanbul’da işlem yapmak için ihtiyacın olan her şey cebinde.

Üstelik kampanya süresi boyunca Hisse, Endeks ve VİOP verilerini anlık ve ücretsiz takip edebileceğin BİST Karma Paketi hediye!

Sana özel gündem sayfası, farklı emir türleri, detaylı araştırma raporları, canlı borsa verileri, teknik analiz özelliği ve kişiye özel sayfa görünümü ile TEB Yatırım PRIME’ı ücretsiz olarak hemen indir, yatırımlarını tek dokunuşla yönet.

TEB YATIRIM PRIME Anlık Veri Kampanya Koşulları

  • TEB YATIRIM PRIME Anlık Veri Kampanyası 31 Aralık 2024 tarihine kadar geçerlidir.

  • Kampanyadan yalnızca TEB YATIRIM PRIME uygulamasını indiren veya TEB YATIRIM PRIME web platformuna giriş yapan ve platform üzerinden Lisans: BİST Karma paketi talep eden mevcut ve yeni müşterilerimiz yararlanabilecektir.

  • Ücretsiz data kullanımını başlatmak için, TEB YATIRIM PRIME Lisanslar ekranında Lisans: BİST Karma paketine talep girilmesi gerekmektedir.

  • TEB YATIRIM PRIME  mobil ve web platformlarına giriş yapan müşterilerimize sunulacak olan data kullanımı, talep iletildiği gün başlayacak olup, 31 Aralık 2024 tarihinde ücretsiz kullanım sonlandırılacaktır.

  • Kampanya kapsamında sunulacak ücretsiz anlık Karma Paket Lisansı TEB YATIRIM PRIME mobil uygulaması ve WEB platformu üzerinde kullanılabilecektir. TEB YATIRIM PRIME dışındaki platformlar bu kampanya kapsamı dışındadır.

  • Kampanyadan yararlanacak olan müşterilerimiz Hisse, Endeks ve VİOP anlık verilerini kampanya süresi boyunca ücretsiz takip edebilecektir.

  • Kampanyadan yararlanan müşterilerimiz, 31 Aralık 2024 tarihinden sonra uygulama üzerinden yatırım hacimlerine göre ücretsiz veri paketi talep edebilirler.

PAYLAŞ:
close CEPTETEB