CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

warning
İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri
İNTERNET ŞUBESİ CEPTETEB’Lİ OL

İlk Kez Yatırım Hesabı Açanlara İlk Ay Komisyonsuz İşlem Fırsatı CEPTETEB’de!

Sen de CEPTETEB Mobil’den görüntülü görüşme ile CEPTETEB’li olduysan bu fırsatı kaçırma! Hemen yatırım hesabı açabilir, ilk ay komisyonsuz işlem fırsatından yararlanabilirsin.

Kampanya Detayları

  • TEB Yatırım Görüntülü Hesap Açılış Kampanyası, 01.01.2023 ve 31.12.2024 tarihleri arasında CEPTETEB Mobil’den görüntülü görüşme ile hesap açan TEB müşterileri için geçerlidir.

  • TEB Yatırım bu kampanya ile bu müşterilerin TEB Yatırım hesaplarının kullanıma açıldığı tarihten itibaren, ilk ay Pay Senedi Piyasalarında komisyonsuz ( sadece Borsa Payı katılımıyla) takip eden ikinci ve üçüncü aylarda on binde 5 hisse komisyonu ve dördüncü ay dahil olmak üzere sonraki aylarda ise binde 1 hisse komisyonu yatırım işlemleri yapmalarına imkân tanımaktadır.

  • 4. ay başlangıcından itibaren Pay Senedi Piyasalarındaki işlemlerinde %0.1 (binde 1)+BSMV komisyon tanımlanmasını taahhüt eder.

  • Kampanya katılımcılarından ilk ay Pay Senedi işlemlerinde sadece Borsa Payı ödemesi alınacaktır.

  • Kampanyadan yararlanabilmek için, belirtilen tarihlerde CEPTETEB Mobil’den görüntülü görüşme ile CEPTETEB hesabı açmak ve sonrasında TEB Yatırım hesabı açmak yeterlidir. Kampanya katılımı otomatik olarak gerçekleştirilecektir.

  • TEB Yatırım kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.

PAYLAŞ:
close CEPTETEB