CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

warning
İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri
İNTERNET ŞUBESİ CEPTETEB’Lİ OL

Fongogo'da Ekstra %20 Pay Fırsatı

Fongogo ile hem melek yatırımcı ol, hem de büyüme vaad eden girişimlere yapacağın yatırımlardan ekstra %20 pay kazanma fırsatını kaçırma.

HEMEN YÜKLE

CEPTETEB'liler Fongogo ile büyüme vaad eden girişimlere dilediği tutarda yatırım yapıyor, melek yatırımcı olarak yatırımlarını çeşitlendiriyor. Hemen sen de CEPTETEB'li ol, fonlamak istedigin kampanya odemelerinde ekstra %20 pay kazan.

Kampanya Detayları

  • Söz konusu kampanya (Helpers,Üzüm Teknoloji), CEPTETEB Mobil ve İnternet Şubesi Kampanya Detay Sayfası üzerinden kod alan müşterilerimiz katılabilecektir

  • Kampanya Helpers için 09.10.2023-08.12.2023, Üzüm Teknoloji için 07.12.2023-11.01.2023 tarihleri arasında geçerlidir. Alınan kodlar kampanya bitiş tarihine kadar geçerlidir.

  • Kampanya kapsamında kampanya kodu alan müşteriler, https://www.fongogo.com üzerinden kampanya kodu ile fonlamak istedikleri kampanya ödemesinde ekstra %20 pay alımı yapabilecektir.

  • Platformda müşterilerimiz tarafından gerçekleştirilen işlemlerden bankamız sorumluğunda olmayıp, Fongogo üyelik esasları sorumluluğundadır.

  • Bu kampanya başka kampanya ve/veya indirim koduyla birleştirilemez.

  • TEB ve fongogo.com işbu kampanya koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

PAYLAŞ:
close CEPTETEB