CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

warning
İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri
İNTERNET ŞUBESİ CEPTETEB’Lİ OL

EcordingApp Market’te %20 indirim fırsatı CEPTETEB’de!

ecordingApp ile Çevreye Duyarlı Görevleri Doğrula, Dünyayı Dönüştür ve % 20 İndirim Kazan!

Sen de hemen ecordingApp ile sürdürülebilirlik görevlerini tamamlayarak doğrula, küresel iklim krizine karşı harekete geçerken, ecordingApp Market’teki ödüllerde %20 indirim fırsatını kaçırma.

EcordingApp Nedir?

Küresel iklim krizine karşı sürdürülebilir, inovatif ve teknolojik çözümler geliştiren bir sosyal girişimdir. Sen de dünyayı korumak için ecordingApp’i indirebilir, sevimli dostlarımız için sokağa bir kap mama/su bırakmak, pet şişeleri geri dönüşüm kutusuna atmak veya toplu taşıma kullanımına yönelmek gibi sürdürülebilirlik görevlerini yerine getirerek ecoPuan kazanabilir ve kazandığın ecoPuanları ecordingApp Market’te bulunan ödüllerde harcayabilirsin. Üstelik CEPTETEB ile ecordingApp Market’teki ödüllere %20 indirimle ulaşabilir, kendinin ve dünyanın ihtiyaçlarını karşılayabilirsin.

Kampanyadan yararlanmak için yapman gereken çok basit! CEPTETEB Mobil veya İnternet Şubesi üzerinden kampanyalar sayfasına gir, aldığın referans kodunu ecordingApp'e üye olurken kullan, indirim fırsatını yakala!

Kampanya Detayları

    • Kampanya, 08.08.2023 – 01.11.2023 tarihleri arasında geçerlidir.

    • CEPTETEB ile ecordingApp içerisinde tamamlanan görevlerden kazanılan ecoPuan’larla uygulama içi market ödüllerinde %20 indirim kazanabilirsin.

    • CEPTETEB Mobil veya İnternet Şubesi'nde bulunan kampanyalar sayfasından alınan kodların ecordingApp'e üye olurken kullanılması gerekmektedir. ecordingApp'e üye olmak için tıklayınız.

    • Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

    • TEB ve ecording işbu kampanya koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

PAYLAŞ:
close CEPTETEB